Mirëseerdhët!

Hotel Piramida

"Njerëzit më të mirë për t'u kujdesur për pasurinë tonë më të vlefshme: mysafirët tanë."

DHOMAT TONA

Dhomë për tre persona me Ballkon

Një krevat tek dhe një krevat i madh dopio

Dhomë dopio me Ballkon

Një krevat i madh dopio

Dhomë për katër persona me Ballkon

Dy krevat tek dhe një krevat i madh dopio

Rreth Nesh

I vendosur në Ksamil, 1.2 km nga Plazhi i Porto Rikos, Hotel Piramida ofron strehim me një bar, parkim privat falas dhe një kopsht. Ky hotel me 4 yje ofron shërbim në dhomë. 


Disa fjalë për ne

Hoteli ofron një pishinë të hapur, recepsion 24 orë dhe WiFi falas është në dispozicion. Në hotel, secila dhomë ka një tavolinë, një TV të sheshtë dhe një banjo private. Një mëngjes kontinental është në dispozicion çdo ditë në Hotel Piramida.

Facilitetet popullore

  • Një pishinë
  •  Parkimi Falas
  •  WiFi Falas
  •  Dhoma Familjare
  •  Dhoma ku nuk pihet duhan
  •  Bar

Të përgjithshme

  • Kondicioner
  • Dhoma Familjare
  • Dhoma ku nuk pihet duhan

Gjuhët e folura

  • Anglisht

Facilitetet e Hotel Piramida

Hoteli ofron një pishinë të hapur, recepsion 24 orë dhe WiFi falas është në dispozicion. Në hotel, secila dhomë ka një tavolinë, një TV të sheshtë dhe një banjo private.

Jashtë

Pishinë private, ballkon dhe kopsht

Pamje

Pamje

Internet

WiFi është në dispozicion në të gjitha zonat dhe është pa pagesë.

Zonë ndenje

Divan

Banjo

Banjo private

Media & Teknologjia

TV me ekran të sheshtë

Ushqim dhe pije

Bar

Parkimi

Parkim falas privat është i mundur në vend (rezervimi është i nevojshëm).

Shërbimet

Recepsion 24 orë dhe shërbim në dhomë

Pishinë

Të gjitha pishinat janë falas

Çfarë thonë mysafirët tanë për ne

Kjo është pjesa e preferuar e mysafirëve tanë në Ksamil, sipas vlerësimeve të pavarura.

Ne flasim gjuhën tuaj!

"Mëngjesi kontinental ishte me të vërtetë i mirë. Vendndodhje e shkëlqyeshme në mes të Ksamil. Stafi ishte vërtet i mirë dhe i dobishëm. Hotel i ri me dhoma moderne dhe të pastra dhe shtretër të rehatshëm. Pishina ishte gjithashtu e shkëlqyeshme dhe ju mund të merrni kafe ose birrë në pishinë. "
Matej
Sllovakia
"Dhoma ishte e pastër dhe e rehatshme. Në ballkon kishte një tavolinë dhe karrige, neve na pëlqente të rrinim jashtë mbrëmjeve. Dhoma kishte ajër të kondicionuar, wifi po punonte kudo në hotel. Stafi ishte kaq miqësor dhe i dobishëm. Mëngjesi ishte gjithashtu i shkëlqyeshëm. Kishte një bar dhe një pishinë në kopsht. Supermarketi, stacioni i autobusit dhe plazhi ishte vetëm disa hapa larg (maksimumi 5 min në këmbë). Ne ishim së bashku me gruan time dhe na pëlqeu ky vend. 🙂 Faleminderit! "
Roland
Hungaria
"Stafi është miqësor dhe i dobishëm. Dhomat janë të këndshme, të qeta dhe të pastra. Vetëm 10 minuta në këmbë do të gjeni plazhin (Stela Beach). Përndryshe një pishinë është në hotel. Wi-Fi i shpejtë."
Seadanddan
Gjermania